2024. 04. 20. szombat - Tivadar, Marcel
Keresés
FRISS

Élő tv-sportközvetítések – csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a televíziókban:


    március 21., csütörtök:
    -----------------------
    M4 Sport
18.00: Labdarúgás, férfi U21-es válogatott felkészülési mérkőzés, Magyarország-Moldova
20.15: Műkorcsolya és jégtánc-világbajnokság, férfi rövid program, Montreal

    Sport 1
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.00: Darts, Premier League, 8. állomás, Dublin

    Sport 2
11.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Los Angeles Dodgers-San Diego Padres, Szöul
20.00: Kézilabda, német bajnokság, RN Löwen-Füchse Berlin

    Eurosport 1
 7.30 és 12.30: Sznúker, World Open, Tajvan
16.00 és 21.00: Műkorcsolya és jégtánc világbajnokság, férfi rövid program, Montreal  
23.00: Műkorcsolya és jégtánc-világbajnokság, páros kűr, Montreal

    Eurosport 2
 9.55: Síugrás, világkupa, férfi selejtező, Planica
15.00: Kerékpár, katalán körverseny, 4. szakasz
16.35: Kerékpár, Brugge De Panne
19.00: Golf, PGA Tour, Valspar Championship, 1. nap

    Spíler 1
17.50: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Ciprus-Lettország
20.35: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Portugália-Svédország

    Spíler 2
17.50: Labdarúgás, Eb-pótselejtező, Georgia-Luxemburg
20.35: Labdarúgás, Eb-pótselejtező, Bosznia-Hercegovina - Ukrajna

    Arena 4
20.30: Labdarúgás, Eb-pótselejtező, Lengyelország-Észtország

    Match 4
17.00: Kosárlabda, NCAA, March Madness, 1. forduló, Mississippi State-Michigan State
20.30: Labdarúgás, Eb-pótselejtező, Wales-Finnország

    március 22., péntek:
    --------------------
    M4 Sport
 2.30 és 5.55: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
 7.30: Forma-2, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés
20.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Törökország

    Sport 1
 1.00: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets

    Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, 1. nap, Tbiliszi

    Eurosport 1
 9.45: Alpesisí, világkupa-döntő, női szuperóriás-műlesiklás, Saalbach Hinterglemm
11.15: Alpesisí, világkupa-döntő, férfi szuperóriás-műlesiklás, Saalbach Hinterglemm
12.30: Sznúker, World Open, Tajvan, negyeddöntő
15.30: Síugrás, világkupa, Planica
16.45 és 21.00: Műkorcsolya, világbajnokság, jégtánc rövidprogram, Montreal
18.00: Curling, női világbajnokság, Kanada-Skócia, Sydney (Kanada)
23.00: Műkorcsolya, világbajnokság, női kűr, Montreal

    Eurosport 2
 7.30: Sznúker, World Open, Tajvan, negyeddöntő
12.20: Szabadstílusú sí, világkupa, síkrossz, Idre Fjäll
14.00: Kerékpár, E3 Saxo Classic
16.30: Kerékpár, katalán körverseny, 5. szakasz
19.00: Golf, PGA Tour, Valspar Championship, 2. nap

    Spíler 1
16.50: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Örményország-Koszovó

    Spíler 2
17.50: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Norvégia-Csehország
20.35: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hollandia-Skócia

    Arena 4
10.00, 10.45 és 11.45: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, szabadedzés
14.15, 15.00 és 16.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, edzés
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Románia - Észak-Írország

    Match 4
10.15: Motorsport, superbike-világbajnokság, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés
14.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, Katalán Nagydíj, SSP superpole
15.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés
16.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, Katalán Nagydíj, SBK superpole
17.00: Kosárlabda, NCAA, March Madness, 1. forduló, Florida Atlantic-Northwestern

skg \ sma \ sag

MTI

Fotó: Pixabay

hirdetes
hirdetes
hirdetes
hirdetes